banner-01
banner-02
banner-03

מוצר

גלה על המוצרים החמים שלנו

עוד >>

עלינו

לגבי תיאור המפעל

company img

מה אנחנו עושים

Raisefiber, שהוקמה בנובמבר, 2008, היא יצרנית עולמית מובילה של רכיבי סיבים אופטיים עם 100 עובדים ומפעל של 3000 מ"ר. עברנו את הסמכת מערכת ניהול איכות ISO9001:2015 והסמכת מערכת ניהול איכות הסביבה ISO14001. ללא קשר לגזע, אזור, מערכת פוליטית ואמונה דתית, Raisefiber מחויבת לספק מוצרים ושירותי תקשורת סיבים אופטיים באיכות גבוהה ללקוחות ברחבי העולם!

עוד >>
למד עוד

הניוזלטרים שלנו, המידע העדכני ביותר על המוצרים שלנו, חדשות ומבצעים מיוחדים.

לחץ למדריך
  • Our Quality Commitment lies in all aspects of processes, resources, and methods that enable us to build superior networks for our customers. Through quality policy focusing on continuous improvement of products and services, we're able to achieve the highest levels of satisfaction for our customers.

    איכות

    המחויבות לאיכות שלנו טמונה בכל ההיבטים של תהליכים, משאבים ושיטות המאפשרים לנו לבנות רשתות מעולות עבור הלקוחות שלנו. באמצעות מדיניות איכות המתמקדת בשיפור מתמיד של מוצרים ושירותים, אנו מסוגלים להשיג את הרמות הגבוהות ביותר של שביעות רצון עבור הלקוחות שלנו.

  • Raisefiber's world-class compatible products are 100% tested, compatible with over 200 vendors.Test for performance in our world-class lab facilities with the latest networking equipment to ensure the reliability.

    תוכנית בדיקת פתרונות

    המוצרים התואמים ברמה עולמית של Raisefiber נבדקו ב-100%, תואמים ליותר מ-200 ספקים. בדוק את הביצועים במתקני המעבדה ברמה עולמית שלנו עם ציוד הרשת העדכני ביותר כדי להבטיח את האמינות.

  • Founded in 2008, Raisefiber is a global high-tech company providing high-speed communication network solutions and services to several industries. Raisefiber is offers a variety of standard telecommunication products and is also able to customize products based on individual needs.

    יִצוּר

    Raisefiber, שנוסדה בשנת 2008, היא חברת היי-טק עולמית המספקת פתרונות ושירותים לרשת תקשורת מהירות גבוהה למספר תעשיות. Raisefiber מציעה מגוון מוצרי טלקומוניקציה סטנדרטיים ומסוגלת גם להתאים מוצרים בהתאם לצרכים האישיים.

יישום

הבנת תחום היישום של המוצר תעזור לך לפתור את הבעיה בצורה טובה יותר

  • Industry experiences 13 שנים

    חוויות בתעשייה

  • Number of employees 150 איש

    מספר העובדים

  • Factory Area 3000㎡

    אזור המפעל

  • Daily Production 5000 יחידות

    ייצור יומי

  • Annual production 1500000 יחידות

    ייצור שנתי

חֲדָשׁוֹת

הבן את הדינמיקה של החברה והתעשייה שלנו

 Do You Know About Mode Conditioning Patch Cord?

האם אתה יודע על כבל תיקון מצב מיזוג?

הדרישה הגדולה להגדלת רוחב הפס הביאה את שחרורו של תקן 802.3z (IEEE) עבור Gigabit Ethernet על גבי סיבים אופטיים. כפי שכולנו יודעים, מודולי משדר 1000BASE-LX יכולים לפעול רק על סיבים עם מצב יחיד. עם זאת, זה עלול להוות בעיה אם רשת סיבים קיימת משתמשת בסיבים מולטי-מודים. כאשר סיב חד-מצבי משוגר לסיב רב-מצבי, תופיע תופעה המכונה Differential Mode Delay (DMD).

מה ההבדל בין UPC ל-APC...

בדרך כלל אנו שומעים על תיאורים כמו "כבל תיקון סיב אופטי דופלקס רב-מצבי LC/UPC", או "מגשר סיבים אופטיים מסוג ST/APC חד-מודד". מה אומרות המילים הללו UPC ו...
עוד >>

סיבים במצב יחיד (SMF): יכולת גבוהה יותר ו...

כפי שכולנו יודעים, סיבים מולטי-מודים מחולקים בדרך כלל ל-OM1, OM2, OM3 ו-OM4. אז מה דעתך על סיבים במצב יחיד? למעשה, סוגי הסיבים במצב יחיד נראים הרבה יותר מורכבים מסיבים מולטי-מודים....
עוד >>