BGP

מוצר

כבל תיקון אופטי MTP Multimode 50/125 OM3/OM4

תיאור קצר:

חומרי גלם: סיבי Corning או YOFC, Us kevlar

מצב סיבים: Multimode 50/125 OM3/OM4

אורך: אורך מותאם אישית

קוטר כבל: 3 מ"מ

צבעי כבל: כתום או מותאם אישית

שימוש בחיים: 20 שנה

MOQ: 1 יחידות

זמן אספקה: 3 ימים

ארץ מוצא: סין


פירוט המוצר

תגיות מוצר

תיאור מוצר

כבלים עם סיומת MTP נמצאים בשימוש נרחב בסביבות כבלים בצפיפות גבוהה כמו מרכזי נתונים. כבל רב סיבים מסורתי עם מאגר הדוק צריך לסיים כל סיב בנפרד על ידי טכנאי מיומן. כבל MTP הנושא מספר סיבים, מגיע עם סיומת מראש. למחברי MTP שהופסקו במפעל יש בדרך כלל מערך של 8 סיבים, 12 סיבים או 24 סיבים.

MTP הוא שם מותג המיוצר על ידי US Conec. זה תואם את מפרטי MPO. MTP קיצור של מחבר "Multi-fiber Termination Push-on". מחברי MTP מתוכננים עבור מפרט מכאני ואופטי גבוה. חלק מהתכונות הללו מכוסות בפטנטים. בעין בלתי מזוינת, יש מעט מאוד הבדל בין שני המחברים. בכבלים הם תואמים זה לזה.

מחבר MTP יכול להיות זכר או נקבה. אתה יכול להבחין במחבר הזכר לפי שני פיני היישור הבולטים מקצה החוד. למחברי נקבה של MTP יהיו חורים בחוס כדי לקבל את פיני היישור מהמחבר הזכר.

MTP Multimode 8 Fibres OM3/OM4 50/125μm Fiber Optic Patch Cord, חלופה חסכונית לסיום שדה גוזל זמן, מיועד לתיקון סיבים בצפיפות גבוהה במרכזי נתונים הזקוקים לחיסכון במקום ולהפחית בעיות בניהול כבלים. עם מחברי MTP וסיבי Corning או YOFC, הוא מותאם ליישומי מרכז נתונים 10/40/100G בצפיפות גבוהה.

מפרט מוצר

מַחבֵּר MTP ל-MTP/LC/SC/FC/ST ספירת סיבים 8, 12, 24
מצב סיבים OM3/OM4 50/125 מיקרומטר אֹרֶך גַל 850/1300 ננומטר
קוטר תא המטען 3.0 מ"מ סוג פולני UPC או PC
סוג/סוג סיכה נקבה או זכר סוג קוטביות סוג א', סוג ב', סוג ג'
אובדן הכנסה ≤0.35dB החזר הפסד ≥30dB
מעיל כבלים LSZH, PVC (OFNR), מליאה (OFNP) צבע כבל כתום, צהוב, אקווה, סגול, סגול או מותאם אישית
ספירת סיבים 8 סיבים / 12 סיבים / 24 סיבים / 36 סיבים / 48 סיבים / 72 סיבים / 96 סיבים / 144 סיבים או מותאם אישית

תכונות מוצר

● משמש לחיבור ציוד המשתמש במחברים בסגנון MTP ובכבלים OM3/OM4 50/125μm Multimode

● אפשרויות קוטביות מסוג A, סוג B וסוג C זמינות

● כל כבל נבדק ב-100% לאובדן הכנסה נמוך ואובדן החזרה

● זמינים אורכים וצבעי כבלים מותאמים אישית

● OFNR (PVC), Plenum(OFNP) ודל עשן, אפס הלוגן (LSZH)

אפשרויות מדורגות

● אובדן הכנסה מופחת בעד 50%

● עמידות גבוהה

● יציבות בטמפרטורה גבוהה

● יכולת החלפה טובה

● עיצוב בצפיפות גבוהה מצמצם את עלויות ההתקנה

● עוצב עבור מערכות 40Gig QSFP

MTP JUMPERS

כבלי מגשר משמשים לחיבור הסופי מלוחות תיקון למקלטי משדר, או שהם משמשים בחיבור הצולב המרכזי כאמצעי לחיבור שני קישורי עמוד שדרה עצמאיים. כבלי מגשר זמינים עם מחברי LC או מחברי MTP תלוי אם התשתית היא טורית או מקבילה. בדרך כלל, כבלי מגשר הם מכלולים באורך קצר מכיוון שהם מחברים רק שני מכשירים בתוך אותו מתלה, אולם במקרים מסוימים כבלי מגשרים יכולים להיות ארוכים יותר, כגון ארכיטקטורות הפצה "אמצע השורה" או "סוף שורה".

RAISEFIBER מייצרת כבלי מגשר המותאמים לסביבת ה"בתוך המדף". כבלי מגשר קטנים וגמישים יותר ממכלולים רגילים והקישוריות נועדה לאפשר צפיפות אריזה גבוהה ביותר וגישה קלה ומהירה. כל כבלי המגשר שלנו מכילים סיבים מותאמים לכיפוף לביצועים משופרים בתנאי כיפוף הדוקים, והמחברים שלנו מקודדים בצבע ומזוהים על סמך סוג הבסיס וסוג הסיבים.

MTP JUMPERS

• מגפי מחברים מקודדים לפי ספירת סיבים

• קוטר כבל קומפקטי במיוחד

• כיפוף סיבים אופטימליים ובנייה גמישה

• זמין כסוגי Base-8, -12 או Base-24

• בנייה חזקה

סוג מחבר MTP

MTP Connector Type

אפשרויות צבע מחבר MTP®

USCONEC MTP® צֶבַע
תקן SM ירוק
SM ELITE חרדל
OM1/OM2 בז'
OM3 AQUA
OM4 אריקה ויולט או אקווה
Connector Color Options
MTP  to MTP Multimode 12 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP ל-MTP Multimode 12 סיבים OM3/OM4 כבל תיקון סיבים אופטיים

MTP  to MTP 24 Fibers Multimode Fiber Cable-1

MTP ל-MTP Multimode 24 סיבים OM3/OM4 כבל תיקון סיבים אופטיים

MTP 12 Fibers Patch Cable with PushPull Tabs-3

MTP ל-MTP 12 סיבים Multimode OM3 כבל סיבים אופטיים עם לשוניות דחיפה/משיכה

MTP to 6 Duplex LC Multimode-1

MTP ל-6x LC דופלקס 12 סיבים Multimode OM3/OM4 כבל תיקון סיבים אופטיים לפריצה

MTP  to MTP Multimode 8 Fibers Optical Fiber Cable-1

MTP to MTP Multimode 8 Fibres OM3/OM4 Fiber Optic Patch כבל

MTP-MTP MM With push pull tab

MTP ל-MTP 12 סיבים Multimode OM4 כבל סיבים אופטיים עם לשוניות דחיפה/משיכה

solution

סוג קוטביות

קוטביות א

בקוטביות זו, הסיב 1 (כחול) מסתיים בחור 1 בכל מחבר וכן הלאה. קוטביות זו מכונה לעתים קרובות ישר דרך.

POLARITY A

קוטביות ב

בקוטביות זו, הסיבים מתהפכים. הסיב מספר 1 (כחול) מסתיים ב-1 ו-12, סיב מספר 2 מסתיים ב-2 וב-11. קוטביות זו מכונה לעתים קרובות CROSSOVER ונמצאת בשימוש נפוץ ביישומי 40G. זה משמש בדרך כלל עם הזדווגות מסוג B כפי שהוזכר בסעיף הבא.

POLARITY B

קוטביות ג

בקוטביות זו, הסיבים מחולקים ל-6 זוגות הפוכים. הם מיועדים לשימוש עם מערכות כבלים טרומיות אשר יתחברו לפריצות (כבלים או מודולים) לערוצי 2 סיבים בודדים.

POLARITY C

התאמת מתאם MTP

סוג א

מתאמי התאמה מסוג MTP מסוג A מחברים את המחברים עם המפתח של מחבר אחד בכיוון אחד והמפתח של השני בכיוון ההפוך שנקרא KEYUP TO KEYDOWN. יישור מפתח זה אומר שפין 1 של מחבר אחד מיושר עם פין 1 של המחבר השני, ומספק חיבור ישר לכל סיב - למשל כחול לכחול, כתום לכתום, כל הדרך לאקווה לאקווה. המשמעות היא שקודי צבע סיבים נשמרים באמצעות החיבור.

TYPE A

סוג ב'

מתאמי התאמה מסוג MTP מסוג B מיישרים את שני המחברים מקש למפתח או KEYUP TO KEYUP ומחליפים את קודי הצבע של הסיבים, בדומה למה שקורה בכבל מסוג B. החלפת סיבים נחוצה ליישור סיבים עבור מקלט משדר 40G.

TYPE B

ספירת סיבים בהתאמה אישית

Custom Fiber Count

תמונות אמיתיות במפעל

Factory Real Pictures

שאלות נפוצות

1. למה לבחור RAISEFIBER?

(1) יצרן מקצועי: MOQ נמוך, דגימות חינם זמינות.

(2) אבטחת איכות: איכות גבוהה יציבה.

(3) פתרונות לקוחות: מהיר.

(4) מחיר Win-Win: חסוך בעלויות רבות, הביא יותר יתרונות ללקוחות.

2. האם אתה מקבל OEM, ODM?

כן, אנחנו מקבלים אותם.

3. האם אתה יכול להדפיס את הלוגו שלנו?

בטח, ניתן להדפיס את הלוגו שלך על הקופסאות או המוצרים.

4. האם אני יכול לקבל הזמנה לדוגמה עבור מוצר זה?

כן, אנו מברכים על הזמנה לדוגמה כדי לבדוק ולבדוק איכות. דגימות מעורבות מקובלות.

5. מה לגבי זמן ההובלה?

מדגם צריך 1-2 ימים, זמן ייצור המוני צריך 3-5 ימים.

6. איך שולחים את הסחורה וכמה זמן לוקח להגיע?

אנחנו בדרך כלל שולחים על ידי DHL, UPS, FedEx או TNT. זה בדרך כלל לוקח 3-5 ימים להגיע. משלוח של חברת תעופה וימי גם אופציונלי.

7. האם אתה מציע אחריות למוצרים?

כן, אנו מציעים 10 שנות אחריות למוצרים הרשמיים שלנו.

8. מה לגבי זמן אספקה?

1) דוגמאות: 1-2 ימים.

2) סחורה: 3-5 ימים בדרך כלל.

אריזה ומשלוח

shipping

  • קודם:
  • הַבָּא:

  • כתבו כאן את הודעתכם ושלחו אותה אלינו