BGP

חֲדָשׁוֹת

  • OM5 Optic Fiber Patch Cord

    כבל תיקון סיבים אופטיים OM5

    מהם היתרונות של כבל סיבים אופטיים מסוג om5 ומהם תחומי היישום שלו?סיב אופטי OM5 מבוסס על סיב אופטי OM3 / OM4, והביצועים שלו מורחבים לתמיכה באורכי גל מרובים.כוונת העיצוב המקורית של סיב אופטי om5 היא לעמוד בחלוקת אורך הגל...
    קרא עוד
  • How to conduct safety inspection on optical fiber jumper?

    כיצד לבצע בדיקת בטיחות על מגשר סיבים אופטיים?

    מגשר סיבים אופטיים משמש להכנת מגשר מציוד לקישור חיווט סיבים אופטיים.הוא משמש לעתים קרובות בין מקלט משדר אופטי לתיבת מסוף.תקשורת רשת מחייבת את כל הציוד להיות בטוח ולא חסום.כל עוד כשל קטן בציוד ביניים יגרום לאינטראקציה של אותות...
    קרא עוד
  • What are the characteristics of single-mode fiber?

    מהם המאפיינים של סיבים חד-מודים?

    סיב מצב יחיד: ליבת הזכוכית המרכזית דקה מאוד (קוטר הליבה הוא בדרך כלל 9 או 10) מיקרומטר), ניתן להעביר רק מצב אחד של סיב אופטי.הפיזור הבין-מודאלי של סיבים חד-מודאליים הוא קטן מאוד, שמתאים לתקשורת מרחוק, אבל יש גם פיזור חומרים...
    קרא עוד
  • MTP Pro connector Conversion Kit Guide

    מדריך ערכת המרת מחבר MTP Pro

    שימוש ב-MTP ®/ כאשר מגשר סיבים אופטיים של MPO מחווט, הקוטביות שלו והראש הזכר והנקבה שלו הם גורמים הדורשים תשומת לב מיוחדת, מכיוון שברגע שנבחר קוטביות שגויה או ראש זכר ונקבה, רשת הסיבים האופטיים לא תוכל לממש תקשורת חיבור.אז בחר את ה-ri...
    קרא עוד
  • MPO / MTP Fiber optic patch cable type, male and female connector, polarity

    MPO / MTP סוג כבל תיקון סיב אופטי, מחבר זכר ונקבה, קוטביות

    עבור הדרישה ההולכת וגוברת של מערכת תקשורת אופטית מהירה וקיבולת גבוהה, מחבר סיבים אופטיים MTP/MPO ומגשר סיבים אופטיים הם תוכניות אידיאליות לעמוד בדרישות החיווט בצפיפות גבוהה של מרכז הנתונים.בשל יתרונותיהם של מספר רב של ליבות, נפח קטן וגבוה...
    קרא עוד
  • What is Optical Fiber Patch Cable?

    מהו כבל תיקון סיבים אופטיים?

    כבל תיקון סיבים אופטיים: לאחר עיבוד כבל הסיבים האופטיים ומחבר הסיבים האופטיים בתהליך מסוים, קבע את מחבר הסיבים האופטיים בשני הקצוות של כבל הסיבים האופטיים, כדי ליצור כבל תיקון סיבים אופטיים עם כבל סיבים אופטיים באמצע וסיב אופטי ג...
    קרא עוד
  • Fiber Optic Patch Cord LC/SC/FC/ST Differences

    כבל תיקון סיבים אופטיים LC/SC/FC/ST הבדלים

    בין מחברי סיבים אופטיים מגשרים לסיבים אופטיים מסווגים בדרך כלל על ידי התקנת מחברים.מחברי מגשרים לסיבים אופטיים FC, ST, SC ו-LC הם נפוצים.מהם המאפיינים וההבדלים של ארבעת מגשרים סיבים אופטיים אלה...
    קרא עוד
  • Fiber Pigtail

    צנב סיבים

    צמת הסיבים מתייחסת למחבר הדומה לחצי מגשר המשמש לחיבור סיב אופטי ומצמד סיבים אופטיים.הוא כולל מחבר מגשר וקטע של סיבים אופטיים.או לחבר ציוד שידור ומדפי ODF וכו'. רק קצה אחד של האופטיקה...
    קרא עוד
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    קוטביות של סיבי LC/SC ו-MPO/MTP

    סיבים דופלקסים וקוטביות ביישום של סיב אופטי 10G, שני סיבים אופטיים משמשים למימוש שידור דו-כיווני של נתונים.קצה אחד של כל סיב אופטי מחובר למשדר והקצה השני מחובר למקלט.שניהם הכרחיים.אנחנו קוראים להם דופלקס אופטיקה...
    קרא עוד
  • Polarity of LC/SC and MPO/MTP fibers

    קוטביות של סיבי LC/SC ו-MPO/MTP

    סיבים דופלקסים וקוטביות ביישום של סיב אופטי 10G, שני סיבים אופטיים משמשים למימוש שידור דו-כיווני של נתונים.קצה אחד של כל סיב אופטי מחובר למשדר והקצה השני מחובר למקלט.שניהם הכרחיים.אנחנו קוראים להם דופלקס אופטי...
    קרא עוד
  • WHAT IS MPO / MTP 16 CONNECTOR FIBERS OPTIC CABLE?

    מה זה כבל אופטי MPO / MTP 16 מחבר סיבים?

    כבל סיב אופטי MPO/MTP עם 16 ליבות הוא סוג חדש של מכלולי סיבים התומכים בשידור 400G, מערכות ה-MPO הבסיסיות זמינות בגרסאות של 8, 12 ו-24 סיבים.המכלולים מוצעים בתצורות שורה אחת של 16 סיבים ו-32 סיבים (2×16) כדי להשיג את הצפיפות הגבוהה ביותר...
    קרא עוד
  • השוואה של שירותי 5G בין מפעילים קוויים גלובליים למפעילים אלחוטיים

    דבלין, 19 בנובמבר 2021 (GLOBE NEWSWIRE) - ResearchAndMarkets.com הוסיפה "שירותי 5G למפעילים קוויים ואלחוטיים במגורים, עסקים קטנים ובינוניים, פס רחב ואינטרנט של הדברים מ-2021 עד 2026" למוצרים של דוח ResearchAndMarkets.com...
    קרא עוד
123הבא >>> עמוד 1/3