BGP

מוצר

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ מצב יחיד דופלקס 9/125 OS1/OS2 כבל תיקון אופטי

תיאור קצר:

חומרי גלם: סיבי Corning או YOFC, Us kevlar

אורך: אורך מותאם אישית

קוטר כבל: 1.6 מ"מ, 1.8 מ"מ, 2.0 מ"מ, 3.0 מ"מ

צבעי כבל: צהוב או מותאם אישית

שימוש בחיים: 20 שנה

MOQ: 1 יחידות

זמן אספקה: 3 ימים

ארץ מוצא: סין


פירוט המוצר

תגיות מוצר

תיאור מוצר

כבלי התיקון עם מצב יחיד כוללים ליבה עם קוטר קטן מאוד המאפשרת רק דרך אחת של אור. כתוצאה מכך, מספר ההשתקפויות הנובעות מהאור הנוסע במורד הליבה מופחת באופן דרמטי. זה בתורו מוריד את ההנחתה ומאפשר לאות לנוע מהר יותר וגם רחוק יותר. אם זה עוזר, תחשוב על זה במונחים של מים הזורמים דרך צינור דק מאוד, זה יהיה דחוס יותר, יעבור מהר יותר ויותר דרך הצינור הקטן מאשר דרך צינור גדול.

כבלי תיקון סיבים אופטיים עם מצב יחיד דופלקס OS1/OS2 9/125 מיקרומטר עם אפשרויות רבות באורך, חומר מעיל, פוליש וקוטר כבל שונים. הוא מיוצר עם סיבים אופטיים ומחברי קרמיקה יחידים באיכות גבוהה, ונבדקים בקפדנות לכניסה ואובדן החזרה כדי להבטיח ביצועים מעולים עבור תשתית כבלים בסיבים. זה גם יכול לחסוך יותר מקום עבור כבלים בצפיפות גבוהה שלך במרכזי נתונים, רשתות ארגוניות, חדרי טלקום, חוות שרתים, רשתות אחסון בענן ובכל מקום שבו יש צורך בכבלי תיקון סיבים.

כבל סיב אופטי זה בגודל 9/125 מיקרומטר OS1/OS2 במצב יחיד הוא אידיאלי לחיבור חיבורי Ethernet 1G/10G/40G/100G/400G. הוא יכול להעביר נתונים למרחק של עד 10 ק"מ במהירות 1310 ננומטר, או עד 40 ק"מ במהירות של 1550 ננומטר.

מפרט מוצר

מצב סיבים OS1/OS2 9/125μm אֹרֶך גַל 1310/1550 ננומטר
אובדן הכנסה ≤0.3dB החזר הפסד UPC≥50dB; APC≥60dB
מינימום רדיוס כיפוף (ליבת סיבים) 10 מ"מ מינימום רדיוס כיפוף (כבל סיבים) 10D/5D (דינמי/סטטי)
הנחתה ב-1310 ננומטר 0.36 dB/km הנחתה ב-1550 ננומטר 0.22 dB/km
ספירת סיבים דופלקס קוטר כבל 1.6 מ"מ, 1.8 מ"מ, 2.0 מ"מ, 3.0 מ"מ
מעיל כבלים LSZH, PVC (OFNR), מליאה (OFNP) קוטביות A(Tx) עד B(Rx)
טמפרטורת פעולה -20~70 מעלות צלזיוס טמפרטורת אחסון -40~80 מעלות צלזיוס

LC/UPC-LC/UPC דופלקס במצב יחיד

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC דופלקס במצב יחיד

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC דופלקס במצב יחיד

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC דופלקס במצב יחיד

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC דופלקס במצב יחיד

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC דופלקס במצב יחיד

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC דופלקס במצב יחיד

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC דופלקס במצב יחיד

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC דופלקס במצב יחיד

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC דופלקס במצב יחיד

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

כבל תיקון סיב אופטי מותאם אישית LC/SC/ST/FC APC דופלקס מצב יחיד OS1/OS2 9/125

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

כבל תיקון סיב אופטי מותאם אישית LC/SC/ST/FC UPC דופלקס מצב יחיד OS1/OS2 9/125

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

סוג מחבר מותאם אישית: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

כבל סיב אופטי סטנדרטי בתעשייה

לכבל הסיבים האופטיים יש מעיל PVC בדירוג דליקות בתקן תעשייתי ומחבר סיבים דופלקסים העומדים בתקן EIA/TIA 604-2 עבור רשתות כבלים במהירות גבוהה.

Industry Standard Fiber Optic Cable

כבל תיקון פרימיום LC Data Center Grade-B משופר

אובדן החדרה אולטרה | סיבי תירס | רגישות מופחתת לכיפוף | תואם לחברת החשמל, EIA/TIA

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Premium Random Mating IL Performance
בהצלבת הכבלים בדרגה B זה עם זה, ה-IL יציב יותר ממחבר תואר אחר וקרוב ל-IL שנבדק עם מגשר מאסטר.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

סיבים לא רגישים ל-Corning Bend
עוצב לעמוד בפני עיקולים הדוקים ובנתיבי כבלים מאתגרים עם פחות אובדן אות באופן משמעותי מאשר כבלי סיבים מסורתיים.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

חכם ואמין - סיבים אופטיים ניתנים לכיפוף

לכבל הסיבים האופטיים הבלתי רגישים לכיפוף יש מעיל PVC בדירוג דליקות בתקן תעשייתי ומחבר סיבים דופלקסים העומדים בתקן EIA/TIA 604-2 עבור רשתות כבלים במהירות גבוהה.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Bend Insensitiv Fiber

כבל BIF ניתן להדק ולכופף סביב פינות מבלי להקריב את הביצועים.

10mm Minimum Bend Radius

רדיוס כיפוף מינימלי של 10 מ"מ

ביצועי הכיפוף משפרים את ניצול התעלה, ומאפשרים מארזים קטנים יותר.

Zirconia Ceramic Ferrule

פרול קרמי זירקוניה

IL ו-RL אופטימליים מבטיחים שידור אות יציב, ומגן על בטיחות הרשת שלך.

מחברי LC

LC connectors

מחברים אלה אידיאליים לשימוש ביישומים בצפיפות גבוהה בשל גודלם הקטן וכוללים עיצוב חסין משיכה. הם זמינים הן בגרסת סימפלקס והן בגרסת דופלקס עם חיסום זירקוניה בגודל 1.25 מ"מ. בנוסף, מחברי LC עושים שימוש במנגנון נעילה מיוחד על מנת לספק יציבות בתוך המדף.

מחברי SC: 

SC connectors

מחברי SC הם מחברי ניתוק לא אופטיים עם חיסום זירקוניה באורך 2.5 מ"מ לפני רדיוס אד. הם אידיאליים לתיקון מהיר של כבלים לתלייה או לתלייה על הקיר, הודות לעיצוב הדחיפה שלהם. זמין בסימפלקס ובדופלקס עם קליפ אחיזה דופלקס לשימוש חוזר כדי לאפשר חיבורי דופלקס.

מחברי FC: 

FC connectors

הם כוללים צימוד הברגה עמיד והם מתאימים ביותר לשימוש ביישומי טלקום ועושים שימוש בניתוק לא אופטי.

מחברי ST: 

ST connectors

מחברי ST או Connectos Straight Tip עושים שימוש בחיבור כידון חצי יחודי עם פרול 2.5 מ"מ. ST's הם מחברי סיבים אופטיים מעולים להתקנה בשטח בשל האמינות והעמידות שלהם. הם זמינים גם בסימפלקס וגם בדופלקס

מבחן ביצועים

Performance Test

תמונות הפקה

Production Pictures

תמונות מפעל

Factory Real Pictures

  • קודם:
  • הַבָּא:

  • כתבו כאן את הודעתכם ושלחו אותה אלינו